MAĞAZAMIZ

MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİN!

Zaviye Mah. Hulusi Efendi Cad. Hamidiye Çarşısı No: 49T Darende/Malatya

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde yayınlamış olduğumuz tüm ürünlerin görselleri gönderilen ürünlerle aynıdır.

Sitemizde bilgileri uçtan uca şifrelemek için SSL kullanmaktayız. Ayrıca ödeme işlemi “İyzico Sanal Pos” ile güvenli bir şekilde ödeme yapılabilmektedir.

Satın almış olduğunuz ürünü kargo yetkilisinden teslim alırken kontrol ettiğinizde eğer hasarlı ise “Hasar tespit tutanağı” tutarak ürün teslim almadan iadesini sağlayınız.

Eğer ürünü beğenmediğiniz için iade etmek isterseniz, ambalajı açılmamış, hasar almamış ürünleri 14 gün içerisinde Aras Kargo ile “Çamlıca Eğitim Sağlık Turizm İnşaat San. ve Tic. A.Ş.” adına “Gönderici ödemeli” olarak gönderebilirsiniz.

İade ettiğiniz veya iptal ettiğiniz siparişlerin ücret iadesi “Havale/EFT” ile ise 48 saat içerisinde iade edilmektedir Kredi kartı ile tamamlanan siparişlerde 7 gün içerisinde iadesi yapılmaktadır. Herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde “info@kayisihane.com” adresine konu ile alakalı mail göndermeniz yeterlidir.

Sipariş kargoya verildikten sonra tarafınıza gelen mail bildiriminden sonra profilinizdeki “siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.

HAKKIMIZDA BİLGİLRE

BİZE ULAŞIN